Pikavippi 100e

Tähän vertailuun on koottu kaikki 100e pikavipit. Vertailu todellakin kannattaa, sillä 100e lainojen kuluissa on eroja. Ei välttämättä merkittävästi, mutta säästöä se on pienikin säästö.
Voit järjestää vertailun haluamillasi kriteereillä klikkaamalla taulukon otsikoita.
Ferratumin ja Vivuksen vippi on ilmainen uusille asiakkaille.
Tarvitsetko muun kokoista lainaa? Katso myös pikavippi 50e tai pikavippi 200e.

LainantarjoajaLaina-aika (pv)Kulut (€)IkärajaMaksuerätMaksat takaisin (€)Verkkohakemus
Ferratum *70201100
Vivus *300201100
Euroloan luottotili905203105
Ege605.20202105.20
Creditstar306.80181106.80
Rahapalvelu *906.90193106.90
Credit24 *907193107
Creditstar607.80182107.80
Vivus79201109
Creditstar909.40183109.40
OK Money3011201111
Vivus1412201112
Rahapalvelu9013.90193113.90
Everyday4515211115
Suomilimiitti3015211115
LuottoRaha3018.10201118.10
Vivus3019201119
LuottoRaha6020.20202120.20
Ainalaina3026.50211126.50
Laina.fi9033.70203133.70
Lainasto36037.50186137.50
Euroloan pikalaina9039203139

* Vain uudet asiakkaat